Ансамбль сучасного танцю «Astrum»

Ніжинської дитячої хореографічної школи

Ансамбль сучасного танцю «Astrum» заснований у 2008 році випускником Ніжинської дитячої хореографічної школи 2003 року Олександром Бобирем.

Колектив працює у різних жанрах сучасного хореографічного мистецтва під керівництвом талановитих викладачів Ганни Сірякової (2010 – 2017 р.р.), Оксани Добрині (2017 – 2019 р.р.), Ольги Даценко та Оксани Лисиці (з 2019 року).

Зростає рівень виконавської майстерності його учасників,  про що свідчать неодноразові нагороди на престижних фестивалях/конкурсах. ГРАН-ПРІ ІІІ Міжнародного творчого фестивалю-конкурсу учнівської та студентської молоді «З Україною в серці» (Київ – 2019) –  одна з найвагоміших нагород колективу у 2019 році.

Серед останніх здобутків колективу:

  • Диплом лауреата І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Балтійський бриз» (Литва, м. Вільнюс, 2019 р.)
  • Диплом лауреата ІІ премії ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірки Греції» (Греція, м. Халкідікі, 2019 р.)
  • два Золотих дипломи та Срібний диплом IV Міжнародного дитячого та молодіжного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси» (м. Ніжин, 2019 р.) та ін.

Ансамбль сучасного танцю «Astrum»  Ніжинської дитячої хореографічної школи не зупиняється на досягнутому та впевнено крокує до вершин хореографічного Олімпу.

Добриня О.В.
Оксана Добриня
4. Даценко О.О.
Ольга Даценко