Дитячий зразковий ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»

Ніжинської дитячої хореографічної школи

Ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія» створений у 2006 році на базі Ніжинської дитячої хореографічної школи з метою пропаганди класичного танцю, розвитку творчого потенціалу особистості дитини, мотивованої діяльності та виконавської майстерності, залучення до цінностей музичної та танцювальної культури.

У 2018 році колективу присвоєно почесне звання «Зразковий».

Керівник – старший викладач, викладач вищої категорії Ніжинської дитячої хореографічної школи Ганага Алла Георгіївна.

Колектив працює у жанрах «Класичний танець» (балетмейстер Алла Ганага) та «Сучасний танець» (балетмейстер Оксана Лисиця).

Репертуар переважно складається з масових та сюжетних танців («Симфонія моря », «На пташиному подвір’ї», «Улетай на крыльях ветра», «Спогади» тощо),  є також дитячі номери («Нас дощ не лякає», «Добрий жук»), номери винятково класичного спрямування: («Полька – піцикато» з балету «Арлекінада», «Варіації на тему Паганіні», «Танок чотирьох подруг» та «Варіація Есмеральди»   із балету «Есмеральда» та ін.), композиції у жанрі сучасного танцю («На крилах птаха Гамаюн», «Анатомія почуттів»).

Колектив є постійним учасником міжнародних, Всеукраїнських та обласних фестивалів – конкурсів з хореографії. Учасники колективу –  багаторазові лауреати  I, II, III премій конкурсів з хореографії за судійством зіркових членів журі: Влада Ями, Раду Поклітару, Григорія Чапкіса.

Серед останніх здобутків колективу – Гран-прі в номінації «Класична хореографія» Міжнародного фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник» (м. Київ, 2019 р.)

3. Ганага А.Г.
Ганага Алла Георгіївна

Дитячий зразковий ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»