Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс»

Ніжинської дитячої хореографічної школи

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи (керівник  Ірина Мірошник) – творчий колектив, відомий не лише в місті Ніжині, але й далеко за його межами.  Ансамбль бального танцю «Шанс» був створений на базі Ніжинської дитячої хореографічної школи у 2004 році. У 2014 році ансамблю бального танцю «Шанс» було присвоєно почесне звання «дитячий зразковий аматорський колектив».

Балетмейстер  ансамблю – викладач-методист Ніжинської дитячої хореографічної школи Мірошник Ірина Олександрівна.

Творча діяльність колективу спрямована на збереження, розвиток та широку пропаганду спортивного бального танцю.

Серед вагомих здобутків колективу за останні роки:  

  • ГРАН-ПРІ у номінації «Бальна хореографія» ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Музичне Різдво» (смт. Верховина Івано-Франківської обл., 2017 р.),
  • ГРАН-ПРІ ІІІ Міжнародного дитячого та молодіжного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси» (м. Ніжин, 2018 р.) та ін.
1. Мірошник І.О.
Мірошник Ірина Олександрівна

Серед останніх досягнень:

  • Диплом лауреата І ступеню та три Дипломи лауреата ІІ ступеню Міжнародного вокально-хореографічного конкурсу «MUSIC AROUND US!» (Болгарія, 2019 р.)
  • Диплом лауреата ІІ премії ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірки Греції» (Греція, м. Халкідікі, 2019 р.)
  • два Диплом Лауреата І ступеню та Приз Симпатій І Всеукраїнського дитячо-юнацького вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «Родина» імені Назарія Яремчука (м. Київ, 2019 р.)
  • п’ять Золотих дипломів у номінації «Бальна хореографія» IV Міжнародного дитячого та молодіжного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси» (м. Ніжин, 2019 р.)
  • два Дипломи Лауреата І премії та Диплом лауреата ІІ премії VІ Всеукраїнського багатожанрового мистецького фестивалю-конкурсу «Розмаїті самоцвіти» (м. Львів, 2020 р.)

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» - Наші нагороди

Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» - Участь в конкурсах 2018-2020